ReklamaB1 ŚO - atgtire 03.11-03.12 Mirek

Wydanie

Nr 2(36)/2020

Drodzy Czytelnicy!

Czy można napisać kilka słów wstępu do czasopisma, nie używając słowa koronawirus? Nie bardzo. Pandemia spustoszyła wszystko i teraz te klocki trzeba układać od nowa. Branża oponiarska, chyba jak każda inna, również ucierpiała, aczkolwiek podczas przeprowadzonych przezemnie wielu rozmów z przedstawicielami tego sektora zdarzały się i takie opinie: „Wirus nam nic nie zrobił, nas ominął, sprzedaż jest taka sama”. I to cieszy, aczkolwiek należy brać pod uwagę nadchodzące miesiące i bacznie analizować to, co się w nich może wydarzyć.

My sytuację z wirusem obserwujemy od początku roku, kiedy to jeszcze nikt się tym w Europie nie przejmował. A wiadomo było, że przy tak łatwej możliwości podróżowania w dzisiejszym świecie będzie to kwestia miesięcy, dni, a nawet godzin, kiedy wróg przekroczy granicę Unii Europejskiej. I tak też się stało... Teraz wszyscy musimy borykać się z następstwami pandemii, która wcale nie ustąpiła. A za chwilę, w sezonie jesienno-zimowym, może być jeszcze trudniej. Pożyjemy, zobaczymy. W razie czego będziemy mądrzejsi, bo już mamy na ten temat wiedzę, dzięki czemu jest łatwiej.

A propos wiedzy. Bieżące wydanie „Świata Opon” porusza wiele interesujących kwestii dotyczących świata oponiarskiego. Od jakiegoś czasu promujemy dwa główne działy w naszym czasopiśmie: Temat numeru i Nasz raport. Ten pierwszy dział porusza kwestię opon całorocznych, drugi analizuje rynek rolniczy. Poza tym poruszamy sporo innych tematów, o których warto poczytać. Gorąco polecamy!

Zajmującej lektury!
Mirosław Giecewicz

Ważne linki:

Archiwum wydań

Trwa ładowanie listy wyników...
do góry strony