Bieżące wydanie

Nr 3(37)/2020

Drodzy Czytelnicy!

Oddajemy w Wasze ręce jesienne wydanie „Świata Opon”. Wracamy po okresie wakacyjnym, oferując aż 124 strony wiedzy i doniesień z branży oponiarskiej. Tradycyjnie nasz periodyk to przede wszystkim wywiady, w których podejmujemy istotne tematy. Rozmawiamy o europejskim rynku opon z Peterem Gulowem, wiceprezydentem Nexen Tire Europe Central & East. W ostatnich latach wzrasta popularność opon całorocznych, dlatego też sporo uwagi poświęcamy i będziemy poświęcać temu tematowi. Dyskutujemy o tym z Dominikiem Kwaczyńskim, Sales Managerem na Polskę w Nokian Tyres. Kolejny wywiad, który proponujemy, to długa rozmowa z Arkadiuszem Świątkiem, Business & Development Managerem Kumho Tire Europe GmbH. Przybliżamy historię marki, poznajemy nowości, plany firmy itd. Gorąco polecamy! 

Publikujemy również standardowo „Nasz Raport”. Tym razem jest on poświęcony oponom lotniczym. W ośmiostronicowej, wyczerpującej publikacji znajdą Państwo wszystko, co dotyczy tej tematyki. Jest ona o tyle ciekawa, że pandemia, która mocno poturbowała ruch lotniczy, wpłynęła także na sektor opon przeznaczonych do samolotów. Jak ten segment rynku wygląda i czy odczuwa spadki, dowiedzą się Państwo z artykułu pt. „Opony lotnicze w czasach mocnego przyziemienia” (str. 56). 

Ponadto proponujemy wiele innych tematów – od opon osobowych, poprzez ciężarowe i przemysłowe, kończąc na wyposażeniu warsztatów i tematyce związanej z TPMS.

Zajmującej lektury!
Mirosław Giecewicz | redaktor naczelny

Ważne linki:

Archiwum wydań

Trwa ładowanie listy wyników...
do góry strony