ReklamaB1 ŚO - nexentire 02.02-02.03 Piotr

Będą zmiany w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Samochodowej!

Dodano: ponad rok temu  16.12.2019Zobacz Artykuł

Podczas Poznań Motor Show 2020 odbędzie się 26. już edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Samochodowej. Jak co roku, do udziału w konkursie z bardzo cennymi nagrodami zapraszamy uczniów szkół samochodowych z całego kraju.

W przyszłym roku organizatorzy turnieju wprowadzą kilka zmian. Test teoretyczny nie będzie miał już formy testu pisemnego, a uczniowie będą udowadniali swoją wiedzę za pomocą smartfonów. System został już przetestowany - próba generalna odbyła się w Zespole Szkół Samochodowych w Gdańsku.

Ponadto, nie będzie już limitu dotyczącego liczby uczestników dla danej szkoły (dotychczas mogło wziąć udział maksymalnie trzech uczniów technikum oraz trzech uczniów szkół branżowych). Będzie też dużo więcej nagród - otrzymają je nie tylko zwycięzcy całego turnieju, ale też zwycięzcy poszczególnych kategorii oraz nauczyciele, których uczniowie zdobędą łącznie najwięcej punktów.

Organizatorami OTWS są Zespół Szkół Samochodowych w Gdańsku, Stowarzyszenie Techniki Motoryzacyjnej oraz miesięcznik Nowoczesny Warsztat. Portal warsztat.pl jest partnerem medialnym tego wydarzenia. Więcej informacji www.otws.pl.

Jak wyglądać będzie odmieniony OTWS? Zobaczcie naszą relację filmową z próby generalnej, która w ubiegłym tygodniu odbyła się w Gdańsku.

do góry strony