
Inter Cars przygotował na luty bogatą ofertę szkoleń. Mogą z niej skorzystać pracownicy warsztatów samochodowych z całej Polski. W lutym odbędzie się 21 szkoleń organizowanych przez Inter Cars. Mechanicy, zajmujący się naprawą samochodów osobowych, mogą wybierać spośród bogatej ich oferty, obejmującej zarówno szkolenia darmowe, jak i płatne.
Szkolenia odbywać się będą lokalizacjach w całej Polsce, m.in. w centrum szkoleniowym Inter Cars w Czosnowie, w takich miastach, jak Warszawa, Kraków czy Białystok, a także filiach spółki znajdujących się w m.in. we Wrocławiu, Swarzędz, Piekary Śląskie czy też Pruszcz Gdański.
Lutowe szkolenia będą dotyczyć m.in. takich tematów naprawa i serwis układów klimatyzacji, odzysk substancji kontrolnych oraz fluorowanych gazów cieplarnianych z systemów klimatyzacji, czy też układy bezpośredniego wtrysku benzyny, budowa i diagnostyka.
Dokładny harmonogram i tematykę wszystkich szkoleń dla mechaników z branży osobowej można znaleźć na stronie http://www.szkolenia.intercars.com.pl.
Komentarze (1)