ReklamaB1 ŚO - sailun 01.05-31.05 Mirek

temat miesiąca

Nowości produktowe

Ogumienie

ponad rok temu  15.09.2016, ~ Administrator   Czas czytania 5

Strona 1 z 3

Na targach Automechanika na stoisku B06 w hali nr 9 Bosch prezentuje technikę, oprogramowanie i usługi dla warsztatów przyszłości połączonych z siecią.

Diagnoza sterowników

Najnowsza generacja linii testerów diagnostycznych Bosch KTS obsługuje nie tylko wszystkie dotychczas stosowane interfejsy pojazdów, ale również przyszłe, oparte na standardzie Ethernet. Ponadto nowa generacja testerów KTS jest wyposażona w „PassThru-Interface”, który umożliwia korzystanie z portali internetowych producentów pojazdów podczas programowania sterowników zgodnie z normą Euro 5/6. Znacznie poprawiono moc obliczeniową testerów KTS, istotnie zwiększono pamięć i umożliwiono równoległą pracę kilku interfejsów. Korzystając z nowych modułów KTS 560 i KTS 590 można na przykład wykorzystywać do diagnozy nawet trzy interfejsy CAN i jednocześnie trzy interfejsy linii K.

Zintegrowany tester KTS 350 typu „all-in-one” („wszystko w jednym” – model w przygotowaniu) z 10-calowym ekranem dotykowym dysponuje również wszystkimi możliwościami nowej generacji KTS-ów. Poręczne urządzenie do mobilnych zastosowań w warsztacie ma już zainstalowany program ESI[tronic] 2.0. Znacznie mocniejszy niż u jego poprzednika procesor, cztery gigabajty pamięci RAM i szybki dysk SSD o pojemności 256 GB w połączeniu z obecnym systemem operacyjnym Windows 10 zapewniają bezzwłoczne uruchamianie programu i szybką pracę.

Zwiększyła się też wydajność tabletu DCU 100 Diagnostic Control Unit. Ten solidny tester z 10-calowym ekranem do zastosowań mobilnych został wyposażony w mocniejszy procesor. Zamiast konwencjonalnego dysku twardego zastosowano dysk SSD o pojemności 256 GB oraz cztery gigabajty pamięci RAM.

 Program warsztatowy ESI[tronic] 2.0 firmy Bosch jest ciągle udoskonalany i rozwijany. Jeżeli urządzenie diagnostyczne jest podłączone do internetu, to od pierwszego kwartału 2017 r. wszystkie aktualizacje będą pobierane w tle on-line. Ponadto dzięki ESI[tronic] Web użytkownik ma teraz dostęp także do portalu internetowego z informacjami na temat diagnozowania i napraw. Portal ten będzie umożliwiał otrzymywanie na przykład brakującej informacji dotyczącej danej naprawy, bez konieczności instalowania oprogramowania na urządzeniu warsztatowym. Kolejną nowością w ESI[tronic] jest nowy program „EBR – Experienced Based Repair”. Jeżeli podczas diagnozy zostanie wykryta znana usterka to ESI[tronic] podpowiada mechanikowi rozwiązanie, które wcześniej już się sprawdziło.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony